Language switcher

Image 3 title

type your text for third image here

Image 3 title
интернет

Esileht

Aktsiaselts AUDEST on asutatud audiitorfirmana 07. novembril 1992.a. ja registreeritud Jõhvi linna ettevõtteregistris 24. novembril 1992.a. Registreerimisest peale tegeles aktsiaselts lisaks auditile veel raamatupidamis- ja asjaajamisteenuste osutamisega, alates 2000. aastast hakati professionaalselt osutama klientidele ka õigusabi.

 

1993. aastast on sõna AUDEST registreeritud kaubamärgina EV Patendiameti poolt peetavas kaubamärkide registris.

 

1999. aastal on jõustunud Audiitortegevuse seadus, milles kehtestati erinõuded auditiga tegelevatele äriühingutele. Seadusjärgsete nõuetega kooskõlla viimise eesmärgil on loodud AUDEST AUDIITORTEENUSTE Osaühing, kuhu on ainutegevusena koondatud audiitorteenuste osutamine. 2000. aastal on AUDEST AUDIITORTEENUSTE Osaühing kantud audiitorühinguna (Audiitortegevuse seaduse mõistes) Audiitorkogu poolt peetavasse audiitorühingute registrisse 21 numbri all.

 

AS AUDEST ise korraldab klientide teenindamist raamatupidamise, õigusabi, ärinõustamise ja asjaajamise valdkondades. Samas täidab aktsiaselts holdingu (s.t. kogu konsolideerimisgrupi koordineerimise ja väljaarendamise) funktsioone.

 

Käesoleval ajal on meil enam kui 300 klienti, keda teenindab 13 inimesest koosnev töökollektiiv, neist 11 on majandusalase ja õigusalase kõrghariduse ning pikaajalise tegevuskogemusega spetsialistid, s.h. 2 vandeaudiitorit:  Tatjana Minzatova ja Juri Nedaškovski.

 

Klientide hulgas on kohalikud omavalitsusüksused (vallad ja linnad), riigiasutused, munitsipaal- ja erakapitalil baseeruvad äriühingud, sihtasutused ja mittetulundusühingud, välismaiste äriühingute Eesti filiaalid. Ajalooliselt on välja kujunenud, et enamus meie klientidest tegutsevad Ida-Virumaal, mille halduskeskuses – Jõhvis, asub meie peakontor. Tallinna kontori vahendusel teenindame samuti kliente pealinnas ja Harjumaal.

 

2008.a. novembris on Sankt-Peterburis registreeritud OOO “AUDEST SPb”, mis on mõeldud äriga kaasaskäivate teenuste (raamatupidamine, ärinõustamine, esindamine riigiasutustes jms) osutamiseks eelkõige meie olemasolevatele klientidele ja teistele Eesti äriühingutele, kes laiendavad oma tegevust Venemaale, proovides ennast ida naabri tohututel turgudel.

 

Väidetakse, et iga edukas firma, kellele on õnnestunud ellu jääda enam kui kümme aastat, oskab teha midagi konkurentidest paremini. Ka AUDESTil on rida omapärasusi, mis teevad firma klientidele atraktiivseks ning, meie arvates, on need järgnevad:

 

  • kvaliteedi ja hinna optimaalne suhe

meie äristiiliks on kõrge professionaalsus mõõduka hinnaga

 

  • kompleksteenindamine, universaalsus

pakume n.ö. “ühest käest” äriga kaasaskäivate teenuste kogu paketti (audit, ärinõustamine, raamatupidamisteenused, maksunõustamine, asjaajamis- ja õigusabiteenused jms), mis on eriti mugav (ja kokkuhoidlik nii raha- kui ka ajakulu mõttes) alustavatele ning väikese tegevusmastaabiga ettevõtjatele

 

kompleksteenindamine on väga efektiivne lahenduste leidmiseks probleemidele, mis tekivad erinevate (nt. raamatupidamise ja õiguse) valdkondade piiril, meie spetsialistidel on pikaajaline kogemus taoliste mittestandartsete probleemide lahendamisel

 

oleme seal, kuhu ulatuvad klientide ärihuvid

 

  • paidlikkus

tundes hästi ettevõtluskonna vajadusi, praktiseerime individuaalset lähenemist igale kliendile

 

Siiralt rõõmustades meie äripartnerite saavutuste pärast ning võttes nende kõiki muresid nagu enda omi, oleme valmis ka edaspidi pöörama meie pikaajalisi kogemusi ja teadmisi olemasolevate ja tulevaste klientide kasuks.

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.